CVS METAL

CVS METAL

Cvs Metal 2003 yılında 10 yıllık bilgi ve deneyim sahibi olan Cvs Grup Temizlik Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti. ‘ne bağlı olarak kurulmuştur.
Kuruluşundan bu yana tecrübesini market ekipmanları üretimi ve satışının yanı sıra kendi bünyesinde yaptığı nikel – krom kaplama üzerinde odaklanarak ve gelişerek edinmiştir.

CVS METAL şirket ve hizmet anlayışında kaliteyi profesyonelce fiyatın yanına koyan, güçlü ekibiyle müşterilerine güven telkin eden ve bu kalite politasıyla devamlılığını sürdüren bir firmadır.
Bu güveni müşteri memnuniyetini tam bir şekilde yerine getirmesi ve ürünlerini zamanında teslimiye kazanmıştır.

Bu çalışma mantığı ve işleyişiyle devam eden CVS METAL hizmet kalitesini arttırmaya devam edecektir.

KALİTE 90%
TASARIM 80%
REVİZYON 70%
GÜVEN 85%
ÜRETİM 70%

Yenilikçi Yaklaşım

1

PLANLAMA

Cvs Metal Şirketiniz için gerekli olan ürünlerin planlamasını uzman ekibi eşliğinde gerçekleştirerek Şirketinizin bütçesine uygun gerekli ürünleri tedarik eder. Tüm Metal ürün planlamalarınızda bizimle çalışabilirsiniz.

2

MİNİMUM MALİYET

Cvs Metal Tüm şirketlerin talepleri arasında yer alan minimum maliyet odaklı çalışmaktadır. Şirketinizin hizmet bölümlerinde kullanılan ürünlerin değişim zamanlarında perfomans odaklı işlevi aksatmayacak uygun fiyatlı ürünler önerir

3

REVİZYON GERİ DÖNÜŞÜM

Cvs Metal Tüm Marketlerde kullanılan market arabalarının depolarda durmaması gerektiğini düşünerek ürünleri kullanılabilir hale getirmektedir. Şirketlerin hizmet alanlarında kullanılmayan depoya kaldırılan market arabalarının revizyonlarını gerçekleştirir.

Bizden Bahsettiler